Menu

NÁŠ PROGRAM

Volební program Nového směru pro komunální volby v Liberci
5P pro Liberec

1. Přívětivý domov
2. Pořádek ve městě
3. Podpora sociálně slabých a dětí
4. Profesionální správa města
5. Přátelský Liberec

5. Přátelský Liberec

1. Přátelský k vlastním občanům

Zajímají nás vaše názory. Rozhodnutí, která budou měnit charakter, podobu a chod města, ověříme referendem. Budeme transparentní a město a jeho úřad otevřeme ještě více lidem. Podpoříme vznik dalších osadních výborů a pro jejich činnost vytvoříme materiální i finanční podmínky. Ty se pak stanou respektovaným poradním orgánem.

2. Počet turistických atrakcí v Liberci je unikátní

Liberec, to není jen Ještěd. Město má unikátní počet turistických atrakcí a cílů. Turistický potenciál Liberce je stále málo využitý. Sdíleným marketingem městských organizací i soukromých subjektů oživíme cestovní ruch. Město bude přívětivé a vyhledávané návštěvníky z Česka i zahraničí.

3. Podnikatelé budou těžit z podpory cestovního ruchu

Zaměříme se na propagaci Liberce v internetovém prostředí a sociálních sítí, využijeme podpory zdrojů z EU. Zpracujeme jednotnou strategii cestovního ruchu s cílem zvýšit počet návštěvníků města, turisty budeme motivovat k opakovaným návštěvám. Oživíme tím Liberec a podpoříme místní podnikatele.  

4. Podpoříme propagaci města

Budeme marketingově i finančně podporovat městské i soukromé subjekty, které město dobře reprezentují a propagují v Česku i zahraničí. Pomohou nám přilákat do Liberce nové návštěvníky.

5. Pro příspěvkové organizace

I přes současné zadlužení města a rozpočtové problémy, jsme pro zachování všech příspěvkových organizací, které napomáhají dobrému jménu našeho města a přispívají k rozvoji cestovnímu ruchu. Budeme podporovat ZOO, botanickou zahradu, Divadlo F. X. Šaldy a další stejně důležité subjekty.

zpátky nahoru

Vyhledat

Naši lidé

Zapojte se!


Naší prioritou je nezatěžovat kapsy občanů zvyšováním daní a místních poplatků, ale naopak hledat úspory ve vnitřním chodu magistrátu a příspěvkových organizacích města.


KE STAŽENÍ:

Přihláška do strany
Darovací smlouva


Projděte si veřejné dokumenty NOS. Tuto sekci pravidelně rozšiřujeme o nové materiály.

Články