Menu

V Liberci vznikla nová politická strana

Liberec - O přízeň voličů se v podzimních komunálních volbách ve stotisícovém Liberci bude ucházet nově založená strana Nový směr. Jejím zakladatelem a kandidátem na primátora je současný městský radní a ředitel Stavebního bytového družstva Sever Petr Černý.

Před čtyřmi lety se do městského zastupitelstva dostal jako lídr kandidátky Věcí veřejných, v roce 2006 kandidoval za SNK ED, ale neuspěl.

Nový směr sdružil odborníky a chce významně zasáhnout do podzimních komunálních voleb pod Ještědem. „Jde nám o to, najít úspory ve vnitřním chodu magistrátu a jeho příspěvkových organizacích, namísto dalšího zbytečného zatěžování kapes občanů, například zvyšováním daní a místních poplatků," řekl Černý, který je předseda nového uskupení.

Dvojkou kandidátky bude místopředseda strany a znalec v oboru staveb Milan Šulc. Liberecké uskupení získalo podle Černého pro politiku i nové tváře. Číslem tři na kandidátce je živnostník Tomáš Hnízdil, který se ve volném čase věnuje práci s mládeží. Je místopředsedou Jednoty Československé obce legionářské v Libereckém kraji. Černý je v zastupitelstvu od roku 2010. Zvolen byl za VV, po roce ale stejně jako jeho další dva kolegové stranu opustil. Všichni jsou součástí menšinové koalice.

 

 

 

zpátky nahoru

Vyhledat

Naši lidé

Zapojte se!


Naší prioritou je nezatěžovat kapsy občanů zvyšováním daní a místních poplatků, ale naopak hledat úspory ve vnitřním chodu magistrátu a příspěvkových organizacích města.


KE STAŽENÍ:

Přihláška do strany
Darovací smlouva


Projděte si veřejné dokumenty NOS. Tuto sekci pravidelně rozšiřujeme o nové materiály.

Články

Dopis voličům

úterý, 07 říjen 2014

Podporujeme stranu Nový směr

neděle, 05 říjen 2014