Menu

Kandidátem Nového směru v senátních volbách v Liberci je její předseda Petr Černý

Liberec – 7. 9. 2016

Měsíc před termínem senátních voleb startuje kampaň Nového směru. Strana jako kandidáta ve volebním obvodu Liberec navrhla a schválila svého předsedu Ing. Mgr. Petra Černého. V jiných senátních volebních obvodech strana nikoho nenominovala. „Cítíme se být zejména regionální stranou, která vznikla na Liberecku a tak nám přišlo samozřejmé nominovat do senátních voleb v tomto regionu předsedu naší strany“, komentuje rozhodnutí vedení strany její místopředseda Tomáš Hnízdil.

A s jakými tématy osloví kandidát voliče? „V kampani se zaměřuji zejména na aktuální témata dnešní celostátní politiky, které spatřuji v tématech jako je bezpečnost regionu v souvislosti s uprchlickou krizí, postavení seniorů na hranici chudoby, podpora bydlení pro mladé, problém zneužívání sociálních dávek či vzrůstající šikaně živnostníků státem“, vyjmenovává Petr Černý hlavní témata své kampaně. Práci v Senátu by chtěl ovšem cílit hlavně na svou odbornost, kterou je problematika bydlení.

Ing. Mgr. Petr Černý (42) je předsedou představenstva a výkonným ředitelem SBD Sever v Liberci, je ženatý a má dvě děti.

zpátky nahoru

Vyhledat

Naši lidé

Zapojte se!


Naší prioritou je nezatěžovat kapsy občanů zvyšováním daní a místních poplatků, ale naopak hledat úspory ve vnitřním chodu magistrátu a příspěvkových organizacích města.


KE STAŽENÍ:

Přihláška do strany
Darovací smlouva


Projděte si veřejné dokumenty NOS. Tuto sekci pravidelně rozšiřujeme o nové materiály.

Články

Dopis voličům

úterý, 07 říjen 2014

Podporujeme stranu Nový směr

neděle, 05 říjen 2014