Menu

Nepromarněte příležitost na lepší časy

Jen jednou za čtyři roky máme šanci společně zvolit skupinu lidí, která bude v příštích letech rozhodovat o našem společném městě -  o Liberci.  Vybrat a správně rozhodnout, ale není snadné. Když nevíme, komu dát hlas, pomozme si malou rekapitulací.

Potřebujeme snad v Liberci politiky z velkých politických stran, kteří se musejí řídit stranickou disciplínou a o nichž nic nevíme?

 

Máme dát důvěru lidem, za kterými nejsou žádné výsledky a kteří se nikdy se ve veřejném zájmu neangažovali, a teď se jen vezou na vlně celospolečenské popularity nového politického hnutí?

 

Podezřelá je také skupina kandidátů, jejichž společný jmenovatel je neschopnost uspět v jakékoliv profesi, a v politice vidí východisko z vlastních nezdarů a pohodlné živobytí.

 

Na pozoru buďme i před soupeři, kteří jen věci rozbíjejí a osočují ostatní, ale sami přitom čistý štít nemají.

 

Na koho se spolehnout, komu dát důvěru?

Jedině těm, o nichž bezpečně víme, že budou znovu hájit naše zájmy.

Odborníkům a nezávislým osobnostem, kterým nejde jen o politikaření, ale o konkrétní skutečnosti. Například o levné teplo, místa ve školách, oživení města a bezpečnost v ulicích.

 

Zvolme Nový směr, kandidátku č. 1.

www.strananos.cz

zpátky nahoru

Vyhledat

Naši lidé

Zapojte se!


Naší prioritou je nezatěžovat kapsy občanů zvyšováním daní a místních poplatků, ale naopak hledat úspory ve vnitřním chodu magistrátu a příspěvkových organizacích města.


KE STAŽENÍ:

Přihláška do strany
Darovací smlouva


Projděte si veřejné dokumenty NOS. Tuto sekci pravidelně rozšiřujeme o nové materiály.

Články