Menu

Dopis voličům

Dobrý den, milí Liberečané,

 

v pátek a sobotu 10. a 11. října společně zvolíme skupinu lidí, která bude v příštích čtyřech letech rozhodovat o našem společném městě – o Liberci. Není už naštěstí žádná povinnost jít k volbám. Na toto své právo můžete samozřejmě rezignovat, můžete si i myslet, že se Vás to vlastně netýká. Současně ale máte jedinečnou příležitost pomoci na radnici těm, kterým důvěřujete a o nichž víte, že budou hájit Vaše zájmy.

 

 

Dvanáct let předsedám největšímu bytovému družstvu v Liberci. Během té doby jsem se zúčastnil stovek schůzek v sušárnách, mandlovnách a společenských místnostech bytových domů, osobně se setkal se stovkami lidí při nejrůznějších příležitostech. Vyslechl jsem, co lidi trápí. A jsem rád, že se na mě dnes obracíte nejen s problémy bydlení, ale i s věcmi, které kazí spokojený život v našem společném domově – v Liberci.

 

Všiml jsem si, že spousta lidí nechce ani vědět, co se děje za jejich domovními dveřmi. Jsou znechuceni politikou, nafouklými a pak rychle zapomenutými skandály. Někdy je přitom trápí maličkosti. Vadí jim rozbité chodníky nebo silnice, na nichž se tvoří louže. Otravují je špatné sousedské a mezilidské vztahy nebo pocit bezmocnosti.

 

Dnes Vám píši, abych se s Vámi podělil ještě o jednu mou zkušenost. V minulých komunálních volbách jsem získal více než 4 100 hlasů. Díky nim jsem mohl usednout do zastupitelstva a rady města. Tam jsem se snažil splnit svůj předvolební program. Mnoho věcí se podařilo prosadit, v něčem jsme byli přehlasováni jinými. Úspěchy i nezdary ale jen posílily mé přesvědčení, že hodně se dá změnit k lepšímu, když je člověk aktivní, nenechá se odbýt a jde důsledně za svou myšlenkou.

 

I proto jsem s lidmi stejného přesvědčení založil politickou stranu Nový směr. Není klasickou stranou a působí jen v Liberci, přesto se nám podařilo pro komunální volby postavit kandidátku zástupců mnoha spolků, společenství vlastníků, družstev i nezávislých osobností. Dali jsme dohromady tým odborníků, kteří sdílejí názor, že společným činorodým přístupem dokáží proměnit Liberec ve zdravé a přívětivé město. Profesionální politiky, kteří většinou stojí mimo realitu, na naší kandidátce nenajdete. Naši lidé ze své praxe znají potřeby města a jeho lidí, a jsou připraveni hájit zájmy Liberečanů. Jsem hrdý na to, že nemusíme v těchto volbách profitovat z popularity celostátních nebo krajských politiků. Nenabízíme nemožné, mluví za nás dlouholetá práce.

 

Přijďte, prosím, volit. Věřím v náš společný úspěch.

 

 

S úctou

Ing. Mgr. Petr Černý

lídr kandidátky č. 1 – Nový směr

 

 

www.strananos.cz

zpátky nahoru

Vyhledat

Naši lidé

Zapojte se!


Naší prioritou je nezatěžovat kapsy občanů zvyšováním daní a místních poplatků, ale naopak hledat úspory ve vnitřním chodu magistrátu a příspěvkových organizacích města.


KE STAŽENÍ:

Přihláška do strany
Darovací smlouva


Projděte si veřejné dokumenty NOS. Tuto sekci pravidelně rozšiřujeme o nové materiály.

Články