Menu

Podporujeme stranu Nový směr

Osobnosti – podporujeme stranu nový směr

 

Tomáš Hajíček ml.

Zpěvák skupiny Backfist

Provozovatel rockového klubu Bunkr

Hledám nové směry v muzice i v životě.

Ivana Macháčka, číslo 9 na kandidátce Nového směru, znám už dlouho jako muzikanta i jako člověka. Při pořádání společných akcí a koncertů jsem si ověřil, že je na něj spolehnutí.

 

Miroslav Matějka

předseda představenstva Okresního

stavebního bytového družstva Kamenická

Členy našeho družstva velmi trápí vysoká cena tepla a teplé vody z liberecké Teplárny. Velmi vítám, že lídr Nového směru a můj kolega z SBD Sever Petr Černý rozpoutal  v minulém volebním období jako člen rady města a zastupitel odbornou diskusi na téma budoucnosti systému vytápění a že se snaží snížit cenu tepla na přijatelnou úroveň.  Společně jsme se také podíleli na práci v řídicím výboru dotačního programu na revitalizaci sídliště Rochlice. Věřím, že ve své práci zastupitele bude moci pokračovat, protože se jedná o schopného člověka, který je schopen věci dotáhnout do úspěšného konce.

 

Ing. Petr Maryško

ředitel správy nemovitostí LADA – Martimex

Před několika lety jsme s Petrem Černým  zakládali sdružení na ochranu spotřebitelů tepla v Liberci. Naším společným zájmem je zajištění cenově dostupného tepla a teplé vody pro domácnosti našich klientů v domech, které spravuje společnost, jíž jsem ředitelem. Dlouhodobý trend snižování výroby tepla z centrálního zdroje je spojený s růstem neekonomických  nákladů a zvyšováním ceny tepla. Nové zastupitelstvo musí v následujícím volebním období přijmout odpovědné rozhodnutí a umožnit občanům svobodnou volbu způsobu vytápění svých bytů. Jsem nestraníkem, ale podpořím tu stranu, která nabídne koncepční řešení otázky tepla pro Liberec za sociálně udržitelnou cenu. Tou myslím, že strana NOS je. 

 

Václav Nedorost

český hokejový reprezentant, juniorský mistr světa z let 2000 a 2001, bývalý hráč Bílých Tygrů Liberec a NHL, v současnosti hraje Kontinentální hokejovou ligu

Lídra kandidátky Nového směru Petra Černého znám už několik let ze svého dřívějšího působení v týmu libereckých Bílých Tygrů. Proto jsem rád, že ho mohu osobně podpořit v nadcházejících komunálních volbách. Ne proto, že je věrný hokejový fanoušek libereckého týmu, ale především proto, že ho považuji za normálního rozumného člověka. Jsem přesvědčený, že je schopný Liberec řídit zodpovědně a odborně. Liberec mi přirostl k srdci,  jeho další osud mi není lhostejný a vím, že Petr Černý má město taky hodně rád. 

 

Bratři Patrik a Michal Rozsívalové

Patrik Rozsíval, bývalý hokejista prvního útoku HC Bílí Tygři Liberec, se kterými vybojoval postup do extraligy; Michal Rozsíval – český hokejový reprezentant, vítěz extraligy ČR

v sezóně 2004/05, držitel zlaté medaile z MS z roku 2010, vítěz Stanleyova poháru s týmem Chicago Blackhawks v sezóně 2012/13

Jako hokejisté a sportovci víme, že uspět v jakékoliv profesi je obtížné. Dosáhnout těch nejvyšších cílů mohou jen ti nejlepší.  Zároveň jako hokejisté věříme v sílu kolektivu. Věříme, že skupina odborníků, kterou kolem sebe shromáždil lídr Nového směru na kandidátce č. 1 do komunálních voleb je přesně tou skupinou, která je schopna Liberci pomoci nejen srdcem, ale i rozumem.

 

Jiří Štajner

český fotbalový reprezentant, bývalý hráč Slovanu Liberec, trojnásobný vítěz české fotbalové ligy

Fandím novým věcem, takže jsem rád, že mohu podpořit kandidáty Nového směru

v nadcházejících komunálních volbách.

 

Jan Rajnoch

český fotbalový reprezentant, bývalý hráč Slovanu Liberec

Během svého působení ve Slovanu jsem se zajímal, co se v Liberci děje, a to se nezměnilo ani po mém přestupu. Zdravím všechny fotbalové fanoušky, mezi které patří také lídr kandidátky Nového směru Petr Černý. Přeji proto kandidátům tohoto libereckého uskupení mnoho štěstí ve volbách.

 

Marek Jiran

DJ a provozovatel hudebního klubu

Jako provovozovatel hudebních klubů

a promotér kulturních akcí s hrůzou a lítostí sleduji, jak se dříve živý Liberec, a zejména jeho centrum, proměňuje v město duchů.

Vítám konkrétní návrhy strany NOS na oživení středu Liberce a podporu kulturních aktivit. Dám příležitost a důvěru nové straně řídit město, zvlášť když jsou za jejími kandidáty vidět výsledky práce.

zpátky nahoru

Vyhledat

Naši lidé

Zapojte se!


Naší prioritou je nezatěžovat kapsy občanů zvyšováním daní a místních poplatků, ale naopak hledat úspory ve vnitřním chodu magistrátu a příspěvkových organizacích města.


KE STAŽENÍ:

Přihláška do strany
Darovací smlouva


Projděte si veřejné dokumenty NOS. Tuto sekci pravidelně rozšiřujeme o nové materiály.

Články