Menu

Soutěž o vstupenky na koncert Vojtěcha Dyka

Připravili jsme si pro Vás soutěž o vstupenky na koncert Vojtěcha Dyka & B-Side Bandu, který se koná 8.10.2014 od 19:30 v liberecké Tipsport aréně.

Soutěžní otázka

Tipujte, kolik kilogramů váží lídr kandidátky Nového směru Petr Černý.

Svůj tip zašlete do úterý 7.10. 2014 do 14:00 na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

7 tipujících s nejpřesnější odpovědí získá po dvou vstupenkách na koncert Vojty Dyka v liberecké Tipsport aréně 8.10. 2014.

Vstupenky budou k vyzvednutí u hostesek na stánku Nového směru před palácem Dunaj na Soukenném náměstí ve středu 8.10. od 12 - 17 hod.

Pořadatel se zavazuje nakládat se získanými osobními údaji dle platných právních předpisů vztahujích se k ochraně osobních údajů, službám informační společnosti a podle příslušných ustanovení občanského zákoníku vztahujících se k právu na ochranu osobnosti.

Pořadatel má právo bez udání důvodů soutěž zrušit.

 

Svůj tip zašlete nejpozději do úterý 7.10. 2014 14:00 hod. na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

zpátky nahoru

Vyhledat

Naši lidé

Zapojte se!


Naší prioritou je nezatěžovat kapsy občanů zvyšováním daní a místních poplatků, ale naopak hledat úspory ve vnitřním chodu magistrátu a příspěvkových organizacích města.


KE STAŽENÍ:

Přihláška do strany
Darovací smlouva


Projděte si veřejné dokumenty NOS. Tuto sekci pravidelně rozšiřujeme o nové materiály.

Články