Menu
První díl branného závodu mládeže (Boot Camp I.) První díl branného závodu mládeže (Boot Camp I.)

První díl branného závodu mládeže (Boot Camp I.)

17. - 19. ledna 2014 se na letišti v Hodkovicích nad Mohelkou uskutečnil první díl branného závodu mládeže (Boot Camp I.) o putovní pohár předsedy strany Nového směru (NOS) .

Za účasti členů Aliance Military Clubs ČR Liberec a Československé obce legionářské Liberec kraj se do soutěžního klání zapojilo 35 závodníků. Soutěžící byli prověřeni ze znalostí první pomoci, předvedli práci s buzolou a mapou a v neposlední řadě otestovali svou fyzickou kondici. Nejlépe se s nástrahami závodu vypořádal Michal Tayber. Vítězi 1.kola Boot Campu předal pohár předseda strany Nového směru (NOS) Ing. Mgr. Petr Černý, který k této akci poznamenal: „Jsem rád, že můžeme podpořit akci takového formátu. Mezi naše priority patří podpora sportu a mládeže. Tady je to navíc obohaceno o znalosti, které se mohou v životě hodit“. Další díl branného závodu mládeže se uskuteční 14. - 16. února 2014.

zpátky nahoru

Vyhledat

Naši lidé

Zapojte se!


Naší prioritou je nezatěžovat kapsy občanů zvyšováním daní a místních poplatků, ale naopak hledat úspory ve vnitřním chodu magistrátu a příspěvkových organizacích města.


KE STAŽENÍ:

Přihláška do strany
Darovací smlouva


Projděte si veřejné dokumenty NOS. Tuto sekci pravidelně rozšiřujeme o nové materiály.

Články